Stats are input by coaches into MaxPreps. Coaches should input stats/upload meet results into MaxPreps.com.

50 Free

Rank Name Time
1 Lauryn Hall
Davis (Kaysville, UT)
Box Elder Invite
00:25.28
2 Ellie Dixon
Box Elder (Brigham City, UT)
Box Elder Invite
00:25.67
3 Emery Cook
Cedar (Cedar City, UT)
Ridgeline invite
00:26.08
4 Hannah Edwards
Cedar (Cedar City, UT)
Ridgeline invite
00:26.34
5 Chloe Rasband
Layton (UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
00:26.78
6 Malin Howe
Viewmont (Bountiful, UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
00:26.92
7 Layla Walker
Weber (Pleasant View, UT)
Box Elder Invite
00:27.22
8 Kyah Bindrup
Mountain Crest (Hyrum, UT)
Ridgeline invite
00:27.32
9 Addie Wood
Viewmont (Bountiful, UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
00:27.65
10 Abigail Stratton
Cedar (Cedar City, UT)
Ridgeline invite
00:27.76

100 Back

Rank Name Time
1 Kalia Merrill
Davis (Kaysville, UT)
Box Elder Invite
01:03.61
2 Navie Powell
Ridgeline (Millville, UT)
Ridgeline invite
01:03.80
3 Nohea Kamauu
Woods Cross (UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
01:05.12
4 Aspen Simper
Cedar (Cedar City, UT)
Ridgeline invite
01:05.14
5 Ashlynn Weyand
Box Elder (Brigham City, UT)
Ridgeline invite
01:07.56
6 Kyah Bindrup
Mountain Crest (Hyrum, UT)
Ridgeline invite
01:07.66
7 Abigail Stratton
Cedar (Cedar City, UT)
Ridgeline invite
01:07.94
8 Layla Walker
Weber (Pleasant View, UT)
Box Elder Invite
01:08.98
9 Kailey Penn
Northridge (Layton, UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
01:09.52
10 Mackenzie Hansen
Ridgeline (Millville, UT)
Ridgeline invite
01:09.64

100 Breast

Rank Name Time
1 Taylee Nelson
Box Elder (Brigham City, UT)
Ridgeline invite
01:13.02
2 Malin Howe
Viewmont (Bountiful, UT)
01:14.91
3 Carly Eubanks
Ridgeline (Millville, UT)
Ridgeline invite
01:15.63
4 Alexis Jensen
Box Elder (Brigham City, UT)
Box Elder Invite
01:18.05
5 Abigail Nielsen
Mountain Crest (Hyrum, UT)
Ridgeline invite
01:18.61
6 Macie Cragun
Davis (Kaysville, UT)
Box Elder Invite
01:19.38
7 Chloe Rasband
Layton (UT)
Box Elder Invite
01:19.95
8 Shannon Hyer
Bear River (Garland, UT)
01:21.65
9 Mallory Nicholson
Weber (Pleasant View, UT)
Box Elder Invite
01:22.03
10 Addilyn Olson
Box Elder (Brigham City, UT)
Ridgeline invite
01:22.69

100 Fly

Rank Name Time
1 Lauryn Hall
Davis (Kaysville, UT)
Box Elder Invite
01:02.82
2 Chloe Rasband
Layton (UT)
Box Elder Invite
01:04.38
3 Sarah Cook
Ridgeline (Millville, UT)
Ridgeline invite
01:05.34
4 Malacha Leonard
Logan (UT)
Bear River, Logan, Fremont @ Ogden
01:06.25
5 Alanna Holzer
Woods Cross (UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
01:07.36
6 Shannon Hyer
Bear River (Garland, UT)
01:08.03
7 Jackie Lamborn
Layton (UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
01:08.33
8 Bailey Hodgkinson
Box Elder (Brigham City, UT)
Ridgeline invite
01:09.50
9 Ava Roberts
Ridgeline (Millville, UT)
Ridgeline invite
01:10.11
10 Abby Smith
Box Elder (Brigham City, UT)
Ridgeline invite
01:10.16

100 Free

Rank Name Time
1 Ellie Dixon
Box Elder (Brigham City, UT)
Ridgeline invite
00:57.67
2 Hannah Edwards
Cedar (Cedar City, UT)
Ridgeline invite
00:59.10
3 Chloe Rasband
Layton (UT)
Box Elder Invite
00:59.14
4 Sydney Chase
Fremont (Plain City, UT)
Bear River, Logan, Fremont @ Ogden
00:59.56
5 Ashlynn Weyand
Box Elder (Brigham City, UT)
Ridgeline invite
00:59.93
6 Sarah Spangenberg
Viewmont (Bountiful, UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
01:00.51
7 Micah Hale
Layton (UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
01:00.89
8 Cassidy Peters
Layton (UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
01:00.99
9 Baylie Harris
Layton (UT)
Box Elder Invite
01:01.19
10 Andelyn Gover
Northridge (Layton, UT)
Box Elder Invite
01:01.48

200 Free

Rank Name Time
1 Nohea Kamauu
Woods Cross (UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
02:05.85
2 Navie Powell
Ridgeline (Millville, UT)
Ridgeline invite
02:06.61
3 Sarah Cook
Ridgeline (Millville, UT)
Ridgeline invite
02:11.12
4 Malacha Leonard
Logan (UT)
Bear River, Logan, Fremont @ Ogden
02:12.46
5 Andelyn Gover
Northridge (Layton, UT)
Box Elder Invite
02:12.87
6 Breanna Mertens
Davis (Kaysville, UT)
Box Elder Invite
02:13.10
7 Kailey Penn
Northridge (Layton, UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
02:13.70
8 Micah Hale
Layton (UT)
Box Elder Invite
02:13.75
9 Bailey Hodgkinson
Box Elder (Brigham City, UT)
Box Elder Invite
02:13.93
10 Olivia Price
Cedar (Cedar City, UT)
Ridgeline invite
02:14.57

500 Free

Rank Name Time
1 Andelyn Gover
Northridge (Layton, UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
05:48.15
2 Micah Hale
Layton (UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
05:54.79
3 Emery Cook
Cedar (Cedar City, UT)
Ridgeline invite
06:07.88
4 Reese Allen
Viewmont (Bountiful, UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
06:08.57
5 Alexis Jensen
Box Elder (Brigham City, UT)
Ridgeline invite
06:08.60
6 Addie Wilson
Box Elder (Brigham City, UT)
Ridgeline invite
06:11.43
7 Olivia Price
Cedar (Cedar City, UT)
Ridgeline invite
06:19.65
8 Jackie Lamborn
Layton (UT)
Box Elder Invite
06:31.45
9 Claire Douglas
Fremont (Plain City, UT)
Bear River, Logan, Fremont @ Ogden
06:31.59
10 Hadlie Whitaker
Box Elder (Brigham City, UT)
Ridgeline invite
06:36.53

200 Medley

Rank Name Time
1 Carly Eubanks
Ridgeline (Millville, UT)
Ridgeline invite
02:25.45
2 Bailey Hodgkinson
Box Elder (Brigham City, UT)
Ridgeline invite
02:30.23
3 Aspen Simper
Cedar (Cedar City, UT)
Ridgeline invite
02:31.09
4 Laura Rigby
Ridgeline (Millville, UT)
Ridgeline invite
02:31.12
5 Malin Howe
Viewmont (Bountiful, UT)
02:32.41
6 Ava Roberts
Ridgeline (Millville, UT)
Ridgeline invite
02:32.52
7 Shannon Hyer
Bear River (Garland, UT)
02:34.04
8 Emilee Leishman
Mountain Crest (Hyrum, UT)
Ridgeline invite
02:35.00
9 Gabriella Henry
Viewmont (Bountiful, UT)
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
02:35.29
10 Alexis Jensen
Box Elder (Brigham City, UT)
Box Elder Invite
02:35.89

200 Medley Relay

Rank Name Time
1
Ridgeline (Millville, UT)
Navie Powell, Ava Roberts, Sarah Cook, Carly Eubanks
Ridgeline invite
01:59.04
2
Davis (Kaysville, UT)
Kalia Merrill, Macie Cragun, Lauryn Hall, Hannah Shaw
Box Elder Invite
01:59.50
3
Box Elder (Brigham City, UT)
Ashlynn Weyand, Taylee Nelson, Bailey Hodgkinson, Ellie Dixon
Ridgeline invite
01:59.88
4
Viewmont (Bountiful, UT)
Reese Allen, Malin Howe, Gabriella Henry, Addie Wood
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
02:01.64
5
Layton (UT)
Micah Hale, Baylie Harris, Chloe Rasband, Cassidy Peters
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
02:03.64
6
Weber (Pleasant View, UT)
Layla Walker, Mallory Nicholson, Annika Diaz, Abigail Wayman
Box Elder Invite
02:04.01
7
Mountain Crest (Hyrum, UT)
Lia Zhang, Kennedy Child, Emilee Leishman, Kyah Bindrup
Ridgeline invite
02:08.30
8
Fremont (Plain City, UT)
Claire Douglas, Susan Tiffner, Rusti King, Sydney Chase
Bear River, Logan, Fremont @ Ogden
02:08.86
9
Woods Cross (UT)
Elizabeth Hall, Grace Gilbert, Alanna Holzer, Nohea Kamauu
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
02:10.05
10
Logan (UT)
Abby VonNiederhausern, Ellia Rice-Warren, Malacha Leonard, Ellise Watkins
Bear River, Logan, Fremont @ Ogden
02:11.45

200 Free Relay

Rank Name Time
1
Viewmont (Bountiful, UT)
Mia Allen, Addie Wood, Malin Howe, Sarah Spangenberg
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
01:51.21
2
Mountain Crest (Hyrum, UT)
Abigail Nielsen, Emilee Leishman, Lia Zhang, Kyah Bindrup
Ridgeline invite
01:53.48
3
Davis (Kaysville, UT)
Adlen Groberg, Macie Cragun, Zoe Weaver, Breanna Mertens
Box Elder Invite
01:54.86
4
Box Elder (Brigham City, UT)
Addie Wilson, Amy Swenson, Taylee Nelson, Tessa Weyand
Box Elder Invite
01:55.18
5
Weber (Pleasant View, UT)
Maddie Traher, Abigail Babcock, Brooke Mortensen, Kamryn Nye
Box Elder Invite
01:55.61
6
Fremont (Plain City, UT)
Susan Tiffner, Brielle Webb, Rebekah Anderson, Sydney Chase
Bear River, Logan, Fremont @ Ogden
01:55.69
7
Ridgeline (Millville, UT)
Laura Rigby, Ella Jones, Addy Jones, Ava Caliendo
Ridgeline invite
01:55.70
8
Logan (UT)
Ellise Watkins, Molly Peterson, Olivia Colton, A. Ugray
Bear River, Logan, Fremont @ Ogden
01:56.58
9
Ogden (UT)
Cyan Schatz, Shae Stephenson, Elly Carlton, Stella Hunter
Bear River, Logan, Fremont @ Ogden
01:57.85
10
Bear River (Garland, UT)
Morgan Mickelsen, Astrid Nergaard, Shannon Hyer, Ashley Littlefield
01:58.86

400 Free Relay

Rank Name Time
1
Ridgeline (Millville, UT)
Mackenzie Hansen, Ava Caliendo, Navie Powell, Carly Eubanks
Ridgeline invite
04:00.65
2
Box Elder (Brigham City, UT)
Ashlynn Weyand, Bailey Hodgkinson, Alexis Jensen, Ellie Dixon
Ridgeline invite
04:00.76
3
Cedar (Cedar City, UT)
Hannah Edwards, Olivia Price, Sydney Selinger, Aspen Simper
Ridgeline invite
04:00.84
4
Davis (Kaysville, UT)
Kalia Merrill, Breanna Mertens, Hannah Shaw, Lauryn Hall
Box Elder Invite
04:01.42
5
Layton (UT)
Chloe Rasband, Baylie Harris, Cassidy Peters, Micah Hale
Box Elder Invite
04:02.67
6
Weber (Pleasant View, UT)
Kamryn Nye, Abigail Wayman, Annika Diaz, Layla Walker
Box Elder Invite
04:07.90
7
Logan (UT)
A. Ugray, Malacha Leonard, Abby VonNiederhausern, Ellia Rice-Warren
Bear River, Logan, Fremont @ Ogden
04:10.73
8
Viewmont (Bountiful, UT)
Mia Allen, Reese Allen, Gabriella Henry, Sarah Spangenberg
WX, VHS, Morgan, Layton @ Northridge
04:18.08
9
Fremont (Plain City, UT)
Claire Douglas, Rusti King, Miranda Parker, Brielle Webb
Bear River, Logan, Fremont @ Ogden
04:26.43
10
Bear River (Garland, UT)
Morgan Mickelsen, Ashley Littlefield, Astrid Nergaard, Shannon Hyer
04:26.56